Kargo ve Taşıma Bilgileri

  • Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.
  • Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
  • Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.
  • Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
  • Siparişlerinizde, stoklarımızda o an bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-posta adresinizden size ulaşılarak haber verilmektedir. Size ulaşabilmemiz için kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız önemle rica olunur.
  • Kargo ücretini sipariş esnasında sepet aşamasında görebilirsiniz.


Teslimat Yöntemi

  • Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.


Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Parcabox.com'dan kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini 256Bit şifreleme ile sağlanmakta ve hiç bir kredi kartı kayıt edilmemektedir. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerinin kontrolü firmamız tarafından yapılır. Siparişiniz onaylandıktan sonra ve kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içi lokasyonlara en geç 2 iş günü, İstanbul dışı lokasyonlara da en geç 3 iş günü içinde kargonuz ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan lokasyonlarda teslimat süresi uzayabilmektedir.


Hafta sonu verilen siparişleriniz

Hafta içi 15:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Cumartesi saat 14.00'dan sonra verdiğiniz siparişler pazartesi günü işleme alınır.Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?