• Yiğit Akü 12V 42AH Tam Kapalı Japon Serisi 2 Yıl garantili
Yiğit Akü 12V 42AH Tam Kapalı Japon Serisi 2 Yıl garantili
Ürün Kodu : 25422051       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Yiğit Akü
325.00 TL   Kdv Dahil
* Bu ürünü, yerinizde montaj veya mağazadan teslim şeklinde de alabilirsiniz. Hurda akünüzü gönderin 40 TL kazanın. Lütfen teslimat bilgileri bölümünü okuyunuz.
-
+


- Yerinizde Montaj hizmetinin geçerli olduğu bölgeler; İstanbul'da; Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Esenkent, Bahçeşehir, bölgeleri.

- Yerinizde Montaj Ücreti: 70 TL'dir.- Mağazamızda montaj  "ücretsizdir"

- Hurda akü teslim edildiği takdirde indirim uygulanır.

Ürün Danışma Hattı:          0850 307 11 90
Whatsapp Danışma Hattı: 0549 726 36 36

YİĞİT AKÜ
:
12V 42AH
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
* Bu ürünü, yerinizde montaj veya mağazadan teslim şeklinde de alabilirsiniz. Hurda akünüzü gönderin 40 TL kazanın. Lütfen teslimat bilgileri bölümünü okuyunuz.
Kargo Firması
:
Yurtiçi Kargo
Kargo Çıkış Yeri
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Yurtdışı Satış: Yok- Yerinizde Montaj hizmetinin geçerli olduğu bölgeler;

  • İstanbul'da; Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Esenkent, Bahçeşehir, 

- Ürünü sitemizden satın alın, montajını biz yapalım.

- Yerinizde Montaj Ücreti: 70 TL'dir.

- Mağazamızda montaj  "ücretsizdir"


  • -  HURDA  AKÜNÜZÜ KARGOYLA YA DA YERİNİZDE MONTAJ HİZMETİ İLE BİZE GÖNDERDİĞİNİZ TAKDİRDE  BANKA HESABINIZA 40 TL ÜCRET İADE EDİLECEKTİR.


  • -  HURDA AKÜNÜZÜ SADECE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERDİĞİNİZDE KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR.


  • -  ANLAŞMALI YURTİÇİ KARGO MÜŞTERİ NUMARAMIZ: 220943319   HURDA AKÜ GÖNDERİMİNİZDE  BANKA IBAN NUMARANIZI EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ.


  • ÖNEMLİ NOT: HURDA AKÜNÜZÜ KARGOYLA GÖNDERMEDEN ÖNCE MUTLAKA AKÜ SUYUNU BOŞALTMANIZ VE İYİ PAKETLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlar tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?